Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.17) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Next
cs: Další

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Category
cs: Kategorie

en: Field
cs: Pole

en: View
cs: Zobrazit

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Node
cs: Uzly

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Sticky at top of lists
cs: Přilepit nahoru v seznamu

en: Authored by
cs: Autor

en: Code
cs: Kód

en: Anonymous
cs: Anonym

en: description
cs: popisek

en: Operation
cs: Operace

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
cs: Formát: %time. Ponechte prázdné, pokud chcete použít čas odeslání formuláře.

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: Publishing options
cs: Možnosti zveřejnění

en: Display fields
cs: Zobrazení polí

en: Comment settings
cs: Nastavení komentářů

en: Read only
cs: Jen pro čtení

en: Select
cs: Vybrat

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
cs: Čárkou oddělený seznam termínů, které popisují tento obsah (příklad: zábava, bungee jumping, „Společnost, s.r.o.“).

en: Read/Write
cs: Čtení/Psaní

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Execute
cs: Vykonat

en: Delete comment
cs: Smazat komentář

en: '@column' => value for @column
cs: '@column' => hodnota pro @column

en: Execute arbitrary PHP script
cs: Vykonat libovolný PHP skript

en: PHP script
cs: PHP skript

en: Modify user roles
cs: Změnit uživatelské role

en: Bulk operations
cs: Hromadné úpravy

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: The value provided for %field is not a valid URL.
cs: Hodnota pro pole %field není platné URL.
