Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.17) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Next
eo: Sekva

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Category
eo: Kategorio

en: Field
eo: Kampo

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Node
eo: Nodo

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Code
eo: Kodo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Operation
eo: Operacio

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
eo: Formato: %time. Lasu malplena por uzi la tempon de formulara submeto.

en: Leave blank for %anonymous.
eo: Lasu malplena por %anonymous.

en: Publishing options
eo: Publikigaj opcioj

en: Comment settings
eo: Komentaj agordoj

en: Read only
eo: Nur legebla

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
eo: Komo-disigita listo de terminoj priskribante ĉi tiun enhavon. Ekzemple:amuza, saltado, "Firmao, Ink.".

en: Read/Write
eo: Legu/Skribu

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Delete comment
eo: Forigu komenton

en: The value provided for %field is not a valid URL.
eo: La valoro, provizita por %kampo, ne estas valida URL.

en: Read-only
eo: Nurlegebla
