Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.17) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Category
eu: Kategoria

en: Field
eu: Eremua

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Node
eu: Nodoa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Code
eu: Kodea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
eu: Formatua: %time. Utzi hutsik bidalketa formularioko ordua erabiltzeko.

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Display fields
eu: Erakutsi eremuak

en: Comment settings
eu: Iruzkinaren ezarpenak

en: Read only
eu: Irakurtzeko soilik

en: Read/write
eu: Irakurri/idatzi

en: Select
eu: Aukeratu

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
eu: Edukia deskribatzen duen gai zerrenda, koma bidez banatuta, idatzi. Adibidez: bideoa, ariketak, "areto nagusia"

en: Read/Write
eu: Irakurri/Idatzi

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Delete comment
eu: Ezabatu iruzkina

en: '@column' => value for @column
eu: '@column' => balio @column-entzat

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: The value provided for %field is not a valid URL.
eu: %field-entzat ezarritako balioa ez da baliozko URL bat.
