Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.17) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Next
ku: دواتر

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Category
ku: پۆل

en: Field
ku: خانە

en: View
ku: پیشاندان

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Node
ku: گرێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Code
ku: کۆد

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Operation
ku: کردار

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: Comment settings
ku: سازکارییەکانی بۆچوون

en: Read only
ku: تەنها خوێندنەوە

en: Read/Write
ku: خوێندنەوە/نووسین

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: Delete comment
ku: بۆچوون بسڕەوە
