Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.17) - en to nl translation catalogue (98 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Next
nl: Volgende

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Category
nl: Categorie

en: Field
nl: Veld

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: description
nl: beschrijving

en: Operation
nl: Bewerking

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
nl: Opmaak: %time. Leeglaten om het tijdstip van indienen te gebruiken.

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Display fields
nl: Velden weergeven

en: Delete term
nl: Term verwijderen

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Read only
nl: Alleen lezen

en: Read/write
nl: Lezen/schrijven

en: Action to take
nl: Uit te voeren actie

en: Select
nl: Selecteren

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
nl: Een door komma's gescheiden lijst van termen die de inhoud beschrijft. Bijvoorbeeld: grappig, bungee jumping, "Company, Inc.".

en: Read/Write
nl: Lezen/Schrijven

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Delete node
nl: Node verwijderen

en: Comment setting
nl: Comment instellingen

en: Delete comment
nl: Reactie verwijderen

en: Delete user
nl: Gebruiker verwijderen

en: Modify node fields
nl: Velden van de node aanpassen

en: '@column' => value for @column
nl: '@column' => waarde van @column

en: Expected format: <pre>!sample</pre>
nl: Formaat: <pre>!sample</pre>

en: You must select at least one field to modify.
nl: Selecteer minstens een veld om aan te passen.

en: Modify profile fields
nl: Profielvelden aanpassen

en: Execute arbitrary PHP script
nl: Voor een willekeurig PHP script uit

en: PHP script
nl: PHP-script

en: Modify node taxonomy terms
nl: Taxonomietermen van deze node aanpassen

en: The selected nodes are not associated with any vocabulary. Please select other nodes and try again.
nl: De geselecteerde inhoud heeft geen relatie met een woordenlijst. Maak een nieuwe selectie en probeer opnieuw.

en: <br />Note that this field has no effect when deleting terms.
nl: <br />Let erop dat dit veld geen effect heeft als u termen verwijdert.

en: (new tags)
nl: (nieuwe tags)

en: Add the selected terms
nl: Gekozen termen toevoegen

en: Replace existing terms with selected ones
nl: Bestaande termen door gekozen termen vervangen

en: Replace terms within same vocabulary
nl: Termen binnen deze woordenlijst vervangen

en: Delete selected terms
nl: Geselecteerde termen verwijderen

en: You did not select any term nor did you choose to replace existing terms. Please select one or more terms or choose to replace the terms.
nl: U heeft geen term geselecteerd of ervoor gekozen een bestaande term te vervangen. Selecteer een of meer termen of vervang de termen.

en: Modify user roles
nl: Gebruikersrollen aanpassen

en: Add roles
nl: Rollen toevoegen

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
nl: Selecteer een of meer rollen die u toe wil kennen aan de gekozen gebruiker.

en: Remove roles
nl: Rollen verwijderen

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
nl: Selecteer een of meer rollen die u wilt verwijderen.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
nl: U heeft geen rol geselecteerd om te verwijderen of toe te voegen. Selecteer a.u.b. een of meer rollen.

en: Bulk Operations
nl: Bulkbewerkingen

en: Displays rows with checkmarks for bulk actions.
nl: Maakt tabellen met keuzevakjes voor bulkacties.

en: Invoke them directly
nl: Pas deze meteen toe.

en: Use Batch API
nl: Gebruik de Batch-API

en: To execute operations
nl: Bewerkingen uitvoeren

en: Display operations as
nl: Toon de bewerkingen als

en: Dropdown selectbox with Submit button
nl: Keuzelijst met knop

en: Each action as a separate button
nl: Elke actie als een afzonderlijke knop

en: Skip confirmation step
nl: Sla de bevestiging over

en: Display processing result
nl: Resultaten van de bewerking weergeven

en: Check this box to let Drupal display a message with the result of processing the selected objects.
nl: Na bewerking van de geselecteerde objecten wordt een bericht met het resultaat weergegeven.

en: Selected operations
nl: Geselecteerde bewerkingen

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: - Choose an operation -
nl: - Kies een bewerking -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
nl: U heeft geen bewerkingen geselecteerd. Selecteer een of meer bewerkingen.

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @arguments
nl: Bij het uitvoeren van @operation heeft zich een fout voorgedaan. De gebruikte argumenten zijn: @arguments

en: An attempt by user %user to !perm was blocked due to insufficient permissions.
nl: !perm door gebruiker %user is geweigerd vanwege onvoldoende rechten.

en: Could not find object info for view table @table.
nl: De objectinformatie voor de tabel @tabel kon niet worden gevonden.

en: Actions permissions
nl: Permissies voor de acties

en: Integrates actions with the permission system.
nl: Integreert acties met het permissiesysteem.

en: Exposes new Views style 'Bulk Operations' for selecting multiple nodes and applying operations on them.
nl: Views met bulkbewerkingen voor de selectie van nodes die in bulk bewerkt worden.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
nl: De opgegeven waarde voor %field is geen geldige URL.

en: Clear selection
nl: Selectie verwijderen

en: - Choose a view -
nl: - Een overzicht kiezen -

en: Read-only
nl: Alleen-lezen

en: - All fields -
nl: - Alle velden -

en: You have no books.
nl: U heeft geen boeken.

en: This username does not exist. Please select an existing user.
nl: Deze gebruikersnaam bestaat niet. Selecteert u alstublieft een bestaande gebruiker.

en: Show available tokens
nl: Toon beschikbare tokens

en: Line !line
nl: Regel !line

en: Set parameters for %operation
nl: Parameters voor %operation instellen

en: Are you sure you want to perform %operation on the selected items?
nl: Weet u zeker dat u %operation wil uitvoeren op de geselecteerde items?

en: Select all items:
nl: Selecteer alle items:

en: on this page only
nl: alleen op deze pagina

en: You selected the only item in this view. | You selected all <strong>@count</strong> items in this view.
nl[0]: Het enige item in dit overzicht is geselecteerd.
nl[1]: Alle <strong>@count</strong> items in dit overzicht zijn geselecteerd.

en: Select all items in this table
nl: Alle items in deze tabel selecteren

en: Deselect all items in this table
nl: Alle items in deze tabel deselecteren
