Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.17) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Code
ug: كود

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: Comment settings
ug: ئىنكاس تەڭشىگى

en: Read only
ug: ئوقۇغىلى بولىدۇ

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل
