Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.7) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Code
da: Kode

en: Select all rows in this table
da: Vælg alle rækker i tabellen

en: Deselect all rows in this table
da: Fravælg alle rækker i tabellen

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
da: En kommasepareret liste af ord der beskriver indholdet. Eksempel: sjovt, bungie jumping, "Firmanavn".

en: Delete comment
da: Slet kommentar
