Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.8) - en to he translation catalogue (83 entries)

en: Next
he: הבא

en: page
he: דף

en: Administration
he: ניהול

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: URL
he: כתובת URL

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Code
he: קוד

en: description
he: תיאור

en: Select all rows in this table
he: בחירת כל השורות בטבלה

en: Deselect all rows in this table
he: בטל בחירת כל השורות בטבלה

en: Delete term
he: מחיקת סיווג

en: Action to take
he: פעולה לביצוע

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
he: רשימה מופרדת בפסיקים של סיווגים המתארים פריט תוכן זה. לדוגמה: מצחיק, קפיצת בנג'י, "חברה, בע"מ".

en: Execute
he: ביצוע

en: Delete node
he: מחק פריט תוכן

en: Delete comment
he: מחיקת תגובה

en: Delete user
he: מחק משתמש

en: Modify node fields
he: שנה שדות פריט תוכן

en: '@column' => value for @column
he: '@column' => ערך עבור @column

en: Expected format: <pre>!sample</pre>
he: תבנית נדרשת: <pre>!sample</pre>

en: You must select at least one field to modify.
he: עליך לבחור לפחות שדה אחד לעדכון.

en: Modify profile fields
he: שנה את שדות הפרופיל

en: Edit field %title
he: ערוך את השדה %title

en: Execute arbitrary PHP script
he: הפעל קובץ script PHP כלשהו

en: PHP script
he: קובץ script PHP

en: Modify node taxonomy terms
he: שנה מונחי טקסונומיה של פריט התוכן

en: The selected nodes are not associated with any vocabulary. Please select other nodes and try again.
he: פריטי התוכן הבחורים לא משוייכים לשום אוצר מילים. בחר פריטי תוכן אחרים ונסה שנית.

en: <br />Note that this field has no effect when deleting terms.
he: <br />שים לב כי לשדה זה אין השפעה כאשר מוחקים מושגים.

en: (new tags)
he: (תגיות חדשות)

en: Add the selected terms
he: הוסף את המושגים הבחורים

en: Replace existing terms with selected ones
he: החלף מושגים קיימים באלו הבחורים

en: Replace terms within same vocabulary
he: החלף מונחים בתוך אותו אוצר מילים

en: Delete selected terms
he: מחק מושגים בחורים

en: You did not select any term nor did you choose to replace existing terms. Please select one or more terms or choose to replace the terms.
he: לא בחרת מושג וגם לא בחרת להחליף מושגים קיימים. בחר מושג אחד או יותר או בחר להחליף את המושגים.

en: Modify user roles
he: שנה תפקידי משתמש

en: Add roles
he: הוסף תפקידים

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
he: בחרו תפקיד אחד או יותר שברצונכם לשייך למשתמשים שנבחרו.

en: Remove roles
he: הסר תפקידים

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
he: בחר תפקיד אחד או יותר להסרה מהמשתמשים הבחורים.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
he: לא בחרת תפקיד להוספה או הסרה.

en: Bulk Operations
he: פעולות גורפות

en: Displays rows with checkmarks for bulk actions.
he: מציג שורות עם סימונים לפעולות צובר.

en: Invoke them directly
he: הפעל אותם ישירות

en: Use Batch API
he: השתמש ב-API אצווה

en: Use <a href="@jobqueue">Job Queue</a>
he: השתמש ב-<a href="@jobqueue">תור משימות</a>

en: To execute operations
he: לביצוע פעולות

en: Display operations as
he: הצג פעולות כגון

en: Dropdown selectbox with Submit button
he: תיבת בחירה נפתחת עם לחצן שלח

en: Each action as a separate button
he: כל פעולה כלחצן נפרד

en: Skip confirmation step
he: דלג על שלב האישור

en: Display processing result
he: הצג את תוצאת העיבוד

en: Check this box to let Drupal display a message with the result of processing the selected objects.
he: סמן תיבה זו כדי לאפשר לדרופל להציג מסר עם תוצאת עיבוד האובייקטים שנבחרו.

en: In case only one action is selected *and* this action is configurable, display its action form along with the node selection view.
he: במקרה ונבחרה רק פעולה אחת וגם ניתן לשנות את התצורה שלה, הצג את טופס הפעולה שלה יחד עם היבט הבחירה של פריט התוכן.

en: Selected operations
he: פעולות בחורות

en: Select all !objects rows in this view.
he: בחר את כל שורות ה-!objects בהיבט.

en: All <strong>!objects</strong> rows in this view are selected.
he: כל שורות <strong>!objects</strong> בהיבט זה בחורות.

en: Bulk operations
he: פעולות גורפות

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: <a href="@view">Cancel</a>
he: <a href="@view">ביטול</a>

en: Set parameters for '%action'
he: קבע פרמטרים עבור '%action'

en: Are you sure you want to perform '%action' on selected rows?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לבצע '%action' על השורות הבחורות?

en: No row selected. Please select one or more rows.
he: אין שורות בחורות. יש לבחור לפחות שורה אחת.

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
he: לא נבחרה פעולה. יש לבחור פעולה לביצוע.

en: Performing %action on selected rows...
he: מבצע %action על השורות הנבחרות...

en: Perform %action on @type %oid.
he: בצע %action על @type %oid.

en: Skipped %action on @type %title due to insufficient permissions.
he: פעולה %action על @type %title לא בוצעה עקב הרשאות לא מספקות.

en: Performed %action on @type %title.
he: ביצע %action על @type %title.

en: !results rows processed in about !time ms:
he: !results שורות עובדו בבערך !time ms:

en: No rows were processed:
he: לא עובדו שורות:

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @arguments
he: ארעה שגיאה בעת עיבוד @operation עם ארגומנטים: @arguments

en: You selected !count rows of an unknown object type.
he: בחרת !count שורות מסוג אובייקט בלתי ידוע.

en: You selected the following !count rows:
he: בחרת את !count השורות הבאות:

en: ...and !remaining more.
he: ...ועוד !remaining נותרים.

en: views bulk operations
he: פעולות צובר להיבטים

en: actions permissions
he: הרשאות פעולות

en: An attempt by user %user to !perm was blocked due to insufficient permissions.
he: נסיון של משתמש %user ל-!perm נחסם עקב חוסר הרשאות מספקות.

en: Could not find object info for view table @table.
he: לא נמצא מידע אובייקט לטבלת ההיבט @table.

en: Could not find object info for type @type.
he: לא נמצא מידע אובייקט לסוג @type.

en: Actions permissions
he: הרשאות פעולות

en: Integrates actions with the permission system.
he: משלב פעולות עם מערכת ההרשאות.

en: Views Bulk Operations
he: פעולות צובר על היבטים

en: Exposes new Views style 'Bulk Operations' for selecting multiple nodes and applying operations on them.
he: חושף 'פעולות צובר' חדשות בסגנון היבטים עבור בחירת פריטי תוכן מרובים והחלת פעולות עליהם.
