Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.17) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Category
az: Kateqoriya

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Node
az: Material

en: View arguments
az: Görünüş arqumenti

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Delete term
az: Termini silin

en: Comment settings
az: Şərh parametrləri

en: Select
az: Seçin

en: Delete comment
az: Şərhi silin

en: Read-only
az: Yalnız oxumaq üçün
