Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: page
be: старонка

en: Administration
be: Кіраванне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Field
be: Поле

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Code
be: Код

en: Role
be: Роля

en: Operation
be: Аперацыя

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Display fields
be: Праглядзець палі

en: Delete comment
be: Выдаліць каментар

en: The value provided for %field is not a valid URL.
be: Значэнне ў полі %field ня з'яўляецца слушнай спасылкай.
