Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.15) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Next
gu: આગળ

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: View
gu: જુઓ

en: Node
gu: નોડ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Select
gu: પસંદ કરો
