Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Next
ta: அடுத்து

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: page
ta: பக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Category
ta: பிரிவு

en: Field
ta: புலம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: View
ta: பார்

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Promoted
ta: மேம்பட்டது

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Last access
ta: கடைசி அனுகல்

en: Code
ta: நிரல்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Operation
ta: செயல்

en: Member for
ta: பயனாளராக

en: Delete comment
ta: கருத்தை அழி
