Views cache bully (6.x-3.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: views
fi: näkymät

en: Never cache
fi: Älä käytä välimuistia

en: Query results
fi: Kyselyn tulokset

en: The length of time raw query results should be cached.
fi: Kuinka kauan raakakyselyn tulokset säilytetään välimuistissa.

en: Rendered output
fi: Ulosanti

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
fi: Kuinka pitkään HTML ulosanti tulee säilyttää välimuistissa.
