Views cache bully (6.x-3.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: views
pl: widoki

en: Never cache
pl: Nigdy nie umieszczaj w pamięci podręcznej

en: Query results
pl: Rezultaty zapytania

en: The length of time raw query results should be cached.
pl: Czas buforowania rezultatów kwerendy.

en: Rendered output
pl: Wygenerowane dane

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
pl: Czas buforowania wygenerowanego kodu HTML.
