Views cache bully (6.x-3.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: views
ro: vizualizări

en: Never cache
ro: Nu salva niciodată temporar

en: Query results
ro: Rezultatele interogării

en: The length of time raw query results should be cached.
ro: Durata de timp, rezultatele interogării care trebuie memorate în cache.

en: Rendered output
ro: Ieșire randată

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
ro: Durata de timp a randării HTML de ieșire ce trebuie memorată în cache.
