Views cache bully (6.x-3.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: views
sv: vyer

en: Never cache
sv: Lagra aldrig i cache

en: Query results
sv: Databasfrågans resultat

en: The length of time raw query results should be cached.
sv: Tidslängden som obearbetade databasresultat skall cachas.

en: Rendered output
sv: Renderad utdata

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
sv: Tiden som renderad HTML skall sparas i cache.
