Views cache bully (6.x-3.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: title
ca: títol

en: description
ca: descripció

en: views
ca: vistes

en: Never cache
ca: No desis mai

en: Query results
ca: Resultats de consulta

en: The length of time raw query results should be cached.
ca: El període de temps que cal desar en memòria cau els resultats de les consultes sense filtrar.

en: Rendered output
ca: Sortida processada

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
ca: El període de temps que cal desar en memòria cau la sortida en HTML.
