Views cache bully (6.x-3.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: title
et: pealkiri

en: views
et: vaated

en: Never cache
et: Ära kunagi puhverda

en: Query results
et: Päringu tulemused

en: The length of time raw query results should be cached.
et: Päringu tulemuste vahemälus hoidmise aeg.

en: Rendered output
et: Esitamisväljund

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
et: HTML väljundi vahemälus hoidmise aeg.
