Views cache bully (6.x-3.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: title
he: כותרת

en: description
he: תיאור

en: views
he: היבטים

en: Never cache
he: לעולם אל תשתמש במטמון

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: Rendered output
he: פלט מעובד

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.
