Views cache bully (6.x-3.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: title
hu: cím

en: description
hu: leírás

en: views
hu: nézetek

en: Never cache
hu: Soha nincs gyorsítótárazás

en: Query results
hu: Lekérdezés eredményei

en: The length of time raw query results should be cached.
hu: Az az időhossz, amíg a nyers lekérdezési eredményeket gyorsítótárazni kell.

en: Rendered output
hu: Létrehozott kimenet

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
hu: Az időhossz, amíg a létrehozott HTML kimenetet gyorsítótárazni kell.
