Views cache bully (6.x-3.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: title
tr: başlık

en: Never cache
tr: Hiçbir zaman önbelleğe alma

en: Query results
tr: Sorgu sonuçları

en: The length of time raw query results should be cached.
tr: İşlenmemiş sorgu sonuçlarının önbelleğe alınacağı süre.

en: Rendered output
tr: Görüntüsü oluşturulan çıktı

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
tr: Görüntüsü oluşturulan HTML çıktısının önbelleğe alınacağı süre.
