Views cache bully (6.x-3.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Never cache
az: Heç vaxt keş etməyin

en: Query results
az: Sorğu nəticələri

en: The length of time raw query results should be cached.
az: Xam sorğu nəticələrinin önbelleğe alınması müddəti.

en: Rendered output
az: Göstərilən çıxış

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
az: Göstərilən HTML çıxışının müddəti keşlənməlidir.
