Views cache bully (6.x-3.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: views
oc: vistas

en: Never cache
oc: Ne jamais metre en cache

en: Query results
oc: Resultats de requèsta

en: The length of time raw query results should be cached.
oc: La durada pendent la quala los resultats bruts de la requèsta devraient èsser mis en cache.

en: Rendered output
oc: Rendut de l'afichatge

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
oc: La durada pendent la quala lo HTML generat deuriá èsser mis en cache.
