Views cache bully (6.x-3.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: title
uk: назва

en: description
uk: опис

en: views
uk: види

en: Never cache
uk: Ніколи не кешувати

en: Query results
uk: Результат запиту

en: The length of time raw query results should be cached.
uk: Тривалість кешування необроблених результатів запиту.

en: Rendered output
uk: Візуалізоване виведення

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
uk: Тривалість кешування генерованого HTML-виведення.
