Views Calc (6.x-1.3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Precision
am: ትክክልነት

en: sort by @s
am: በ@s ደርድር
