Views Calc (6.x-1.3) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Views
bg: Изгледи

en: Format
bg: Формат

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой

en: Right
bg: Дясно

en: sort by @s
bg: сортирай по @s
