Views Calc (6.x-1.3) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮ್ಯಾಟ್

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Justification
kn: ಜಸ್ಟಿಫಿಕೇಶನ್
