Views Calc (6.x-1.3) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Format
mn: Бүтэц

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Precision
mn: Нарийвчлал
