Views Calc (6.x-1.3) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Views
mr: याद्या

en: Format
mr: रचना

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Minimum
mr: किमान

en: Precision
mr: अचूकपणा
