Views Calc (6.x-1.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
