Views Calc (6.x-1.3) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Average
gu: સરેરાશ

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Precision
gu: ચોકસાઇ
