Views Calc (6.x-1.3) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Views
lv: Skati

en: Format
lv: Formāts

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Fields
lv: Lauki

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: New
lv: Jauns

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Column
lv: Kolonna

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: Sum
lv: Summa
