Views Calc (6.x-1.3) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Average
ta: சராசரி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: New
ta: புதிய

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: sort by @s
ta: @s ஐ வைத்து வரிசை

en: Sum
ta: தொகை
