Views Calc (6.x-1.3) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Average
te: సగటు

en: Count
te: లెక్క

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Precision
te: ఖచ్చితత్వం

en: Sum
te: మొత్తం
