Views content cache (6.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Comments
pt: Comentários

en: None
pt: Nenhum

en: Views
pt: Visualizações

en: Node type
pt: Tipo de nó

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Comment
pt: Comentar

en: Current group
pt: Grupo atual
