Views content cache (6.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Comments
vi: Bài bình luận

en: None
vi: Không có

en: Node type
vi: Kiểu node

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Current group
vi: Nhóm hiện thời
