Views content cache (6.x-2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Comments
az: Şərhlər

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Node type
az: Nod tipi

en: Comment
az: Şərh
