Views content cache (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Comments
he: תגובות

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Organic Groups
he: קבוצות אורגניות

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Comment
he: תגובה
