Views content cache (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Comments
nl: Reacties

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Node type
nl: Node-type

en: Node types
nl: Node-types

en: Comment
nl: Reactie

en: Current group
nl: Huidige groep
