Views content cache (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Comments
uk: Коментарі

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Organic Groups
uk: Тематичні групи

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Comment
uk: Коментар

en: Voting API
uk: API голосувань

en: Current group
uk: Поточна група
