Views content cache (6.x-2.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Comments
id: Komentar

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: Node type
id: Jenis node

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Comment
id: Komentar
