Views content cache (6.x-2.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Comments
jv: Komèntar

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Node type
jv: Tipe node

en: Comment
jv: Komèntar
