Views content cache (6.x-2.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Comments
tr: Yorumlar

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Organic Groups
tr: Organik Gruplar

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Comment
tr: Yorum

en: Voting API
tr: Oylama (Voting) API
