Views content cache (6.x-2.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ
