Views content cache (6.x-2.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Comments
cs: Komentáře

en: None
cs: Žádné

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Comment
cs: Komentář
