Views content cache (6.x-2.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Comments
es: Comentarios

en: None
es: Ninguno

en: Views
es: Vistas

en: Node type
es: Tipo de nodo

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: Comment
es: Comentario

en: Voting API
es: API de votación

en: Current group
es: Grupo actual
