Views content cache (6.x-2.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Comments
lv: Komentāri

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Comment
lv: Komentārs
