Views content cache (6.x-2.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Comments
sk: Komentáre

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Comment
sk: Komentár
