Views content cache (6.x-2.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ca: Comentaris

en: None
ca: Cap

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Comment
ca: Comentari

en: Never cache
ca: No desis mai
