Views content cache (6.x-2.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Comments
da: Kommentarer

en: None
da: Ingen

en: Node type
da: Indholdstype

en: Organic Groups
da: Organiske grupper

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Comment
da: Kommentar

en: Nodequeue
da: Nodekø

en: Never cache
da: Cache aldrig
